АllmusicBG
Здравейте , регистрирайте се във нашия форум , ако вече имате регистрация , влезте в нея и се забавлявайте с нас Smile
АllmusicBG
Здравейте , регистрирайте се във нашия форум , ако вече имате регистрация , влезте в нея и се забавлявайте с нас Smile
АllmusicBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за всякакъв стил музика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
~Добре дошли във форума за всякакъв стил музика - ALLMUSICBG !~
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Талантлив ли си ?

Go down 
+8
I love music
cemetery.gates
bumblebee
perkele1914
sunman
Sappy
VictimofDoom
kir3ca
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
kir3ca
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
kir3ca


Брой мнения : 71
Точки : 1143
Репутация : 1
Join date : 13.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 8:13 pm

Ако имаш някакъв талант , независимо какъв , покажи ни го във този раздел.. Ако можеш да пишеш стихотворения , да пееш или каквото и да било , покажи ни го тук или направи клип и го качи специално за нас !! Smile
Върнете се в началото Go down
https://allmusic.bulgarianforum.net
VictimofDoom
Редовен посетител
Редовен посетител
VictimofDoom


Брой мнения : 79
Точки : 94
Репутация : 4
Join date : 18.07.2011
Age : 28
Местожителство : Зарата

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 6:33 pm

Мога да изпия всичката бира на света. Счита ли се ? Shocked
Върнете се в началото Go down
kir3ca
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
kir3ca


Брой мнения : 71
Точки : 1143
Репутация : 1
Join date : 13.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 6:35 pm

Май да Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://allmusic.bulgarianforum.net
Sappy
Редовен посетител
Редовен посетител
Sappy


Брой мнения : 75
Точки : 93
Репутация : 2
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 6:43 pm

Мога да ям бисквити нон-стоп. Сериозно говоря;D

Сега, мился, че мога да рисувам. Казвам "мисля", защото май не съм много добра, пък и не съм питала никой, какво мисли за "творбите" ми О.о. Обаче няма да ви тормозя със скици Very Happy
Върнете се в началото Go down
kir3ca
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
kir3ca


Брой мнения : 71
Точки : 1143
Репутация : 1
Join date : 13.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 6:44 pm

на мен ми е интересно покажи нещо Smile
Върнете се в началото Go down
https://allmusic.bulgarianforum.net
Sappy
Редовен посетител
Редовен посетител
Sappy


Брой мнения : 75
Точки : 93
Репутация : 2
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 6:52 pm

Имам само 1 kкачена и е недовършена...ръцете липсватVery Happy
Не се смейте, моля No

https://2img.net/r/ihimizer/img204/8503/photo1507a.jpg
Върнете се в началото Go down
kir3ca
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
kir3ca


Брой мнения : 71
Точки : 1143
Репутация : 1
Join date : 13.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 7:00 pm

мн е яка , ама трябва да го удебелиш малко и да сложиш ръцете Smile
Върнете се в началото Go down
https://allmusic.bulgarianforum.net
Sappy
Редовен посетител
Редовен посетител
Sappy


Брой мнения : 75
Точки : 93
Репутация : 2
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 7:04 pm

Еми просто ми кофти камерата иначе ако много засиля щрихите сигурно ще я оризиля още повече Shocked
Иначе мерси:]
Върнете се в началото Go down
VictimofDoom
Редовен посетител
Редовен посетител
VictimofDoom


Брой мнения : 79
Точки : 94
Репутация : 4
Join date : 18.07.2011
Age : 28
Местожителство : Зарата

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 7:05 pm

Нямаме нищо против да ни засипваш със скици и рисунки.

Иначе и аз мисля, че мога да свиря нещо, но ще си го запазя за себе си.. за сега.
Върнете се в началото Go down
Sappy
Редовен посетител
Редовен посетител
Sappy


Брой мнения : 75
Точки : 93
Репутация : 2
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 7:18 pm

Еххх, скръндза такаваVery HappyНа мен мечтата ми е само да докопам барабаните или някоя китара и веднага ще си се науча lol! Като си на кеф, пусни някое изпълнение:Р
Върнете се в началото Go down
kir3ca
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
kir3ca


Брой мнения : 71
Точки : 1143
Репутация : 1
Join date : 13.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 7:19 pm

Мен пък мечтата ми е да отида в студио и да записвам песните си там , ама ... къде ти Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://allmusic.bulgarianforum.net
VictimofDoom
Редовен посетител
Редовен посетител
VictimofDoom


Брой мнения : 79
Точки : 94
Репутация : 4
Join date : 18.07.2011
Age : 28
Местожителство : Зарата

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 7:22 pm

Абе и аз така виках. Само да хвана китарата и ще ... Ама ся ръцете ми доста се оплакват от много свирене и упражнения. Very Happy
Иначе утре може да пусна ама (мисля че говоря от името на всички) много хубаво рисуваш и искаме да видим още.
Върнете се в началото Go down
Sappy
Редовен посетител
Редовен посетител
Sappy


Брой мнения : 75
Точки : 93
Репутация : 2
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 7:37 pm

Бъди упорит и ще просперираш:Д
Пък относно драсканиците ми-нямам други качени, а в стаята ми е хаос и едва ли ще ги намеря О.о
Върнете се в началото Go down
sunman
БЛУСАР
sunman


Брой мнения : 73
Точки : 85
Репутация : 0
Join date : 14.07.2011
Age : 29
Местожителство : Гоце Делчев

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 8:01 pm

Утре съм на репетиция и може да направя едно видео да видите колко съм сакат!! Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
VictimofDoom
Редовен посетител
Редовен посетител
VictimofDoom


Брой мнения : 79
Точки : 94
Репутация : 4
Join date : 18.07.2011
Age : 28
Местожителство : Зарата

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 8:50 pm

Sappy написа:
Бъди упорит и ще просперираш:Д
Пък относно драсканиците ми-нямам други качени, а в стаята ми е хаос и едва ли ще ги намеря О.о
Подкрепяш хората така добре и вярваш в тях а не вярваш в себе си. Бъди по-смела.
Върнете се в началото Go down
Sappy
Редовен посетител
Редовен посетител
Sappy


Брой мнения : 75
Точки : 93
Репутация : 2
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 8:59 pm

Ти да не се шашна от скицата...честно, аз нещо не си я харесвам, обаче просто нямах друго да ви покажа...пък и аз съм безнадежден случай...:Д
Иначе, аз си чакам от теб и sunman да чуя по някое изпълнение:Р
Върнете се в началото Go down
VictimofDoom
Редовен посетител
Редовен посетител
VictimofDoom


Брой мнения : 79
Точки : 94
Репутация : 4
Join date : 18.07.2011
Age : 28
Местожителство : Зарата

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:05 pm

Кво да не се шашкам. Че тя си е хубава Smile.
Върнете се в началото Go down
perkele1914
Новак
Новак
perkele1914


Брой мнения : 47
Точки : 66
Репутация : 3
Join date : 18.07.2011

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 5:54 am

аз пък мога (според закона) да карам кола Twisted Evil
иначе за да е тематично - свиря на китара, принципно от 5 или 6 години
Върнете се в началото Go down
bumblebee
Новак
Новак
bumblebee


Брой мнения : 45
Точки : 81
Репутация : 2
Join date : 14.07.2011
Age : 29

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:16 pm

@sappy - скицирането ти се отдава, но трябва да почнеш да работиш и върху сенки и светлосенки. По-ясни линии, давай го по-смело.
Иначе и аз рисувам, не толкова добре колкото ми трябва обаче :Д Не мога да ви покажа нищо ново, последното което рисувах и имам качено е от преди почти година, след малко ще го потърся.
Иначе ходила съм на доста видове танци, но не съм се занимавала състезателно. Уж свиря на китара, но не може още да се каже, защото ходя на уроци от 2 месеца и тепърва взимам акорди и прочие, но пък ми харесва.

http://prikachi.com/images/909/3587909T.jpg >>> Тук датата си се вижда, незавършена е, и светлосенките на тялото на са хубави, защото ми свърши хлебната гума и карах с нормална.

http://prikachi.com/images/910/3587910V.jpg >>> Тази принципно я харесвам, но снимката е излязла кофти. * и сега забелязах, че тук втората ръка още я няма :Д


Последната промяна е направена от bumblebee на Вто Юли 19, 2011 12:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
cemetery.gates
Новак
Новак
cemetery.gates


Брой мнения : 23
Точки : 29
Репутация : 0
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:31 pm

ъъъ, предполага се, че пиша ... но основно са лигави глупости .. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sappy
Редовен посетител
Редовен посетител
Sappy


Брой мнения : 75
Точки : 93
Репутация : 2
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:41 pm

bumblebee написа:
@sappy - скицирането ти се отдава, но трябва да почнеш да работиш и върху сенки и светлосенки. По-ясни линии, давай го по-смело.
Иначе и аз рисувам, не толкова добре колкото ми трябва обаче :Д Не мога да ви покажа нищо ново, последното което рисувах и имам качено е от преди почти година, след малко ще го потърся.
Иначе ходила съм на доста видове танци, но не съм се занимавала състезателно. Уж свиря на китара, но не може още да се каже, защото ходя на уроци от 2 месеца и тепърва взимам акорди и прочие, но пък ми харесва.

http://prikachi.com/images/909/3587909T.jpg >>> Тук датата си се вижда, незавършена е, и светлосенките на тялото на са хубави, защото ми свърши хлебната гума и карах с нормална.

http://prikachi.com/images/910/3587910V.jpg >>> Тази принципно я харесвам, но снимката е излязла кофти. * и сега забелязах, че тук втората ръка още я няма :Д

Аууу какви са хубави рисунките<333 Ако имаш още, давай:Р

Цитат :
ъъъ, предполага се, че пиша ... но основно са лигави глупости ..
Дай нещичко да прочетем, ако искаш:Р

А относно моя "шедьовър", само е започнат, даже ръцете не съм направила, а светлосенките направо отидоха по дяволите...гола вода съм, защото бързо ми се изпарява желанието и рядко ми се случва да довърша нещо:Д Вече чак ми става неудобно bounce
Върнете се в началото Go down
bumblebee
Новак
Новак
bumblebee


Брой мнения : 45
Точки : 81
Репутация : 2
Join date : 14.07.2011
Age : 29

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:46 pm

Аз още имам, но не съм ги снимала, а и сега няма възможност да го направя. Но имам намерение да рисувам тези дни. Иначе и аз отначало предпочитах да си правя само контурите, но супер по-яко изглежда със светлосенки. Вземи си моливи 4B, 6B и 2B и хлебна гума. Доста по-добре става. Може и въглен (но от тези, които са като моливи, иначе много цапат)
Върнете се в началото Go down
Sappy
Редовен посетител
Редовен посетител
Sappy


Брой мнения : 75
Точки : 93
Репутация : 2
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:52 pm

Винаги ми е било интересно да се пробвам да рисувам с въглен, с него рисунките страшно много ми харесват, обаче ме е страх да видя какво ще измайсторя bounce А рисувала ли си с туш? Веднъж преобърнах на майка ми ателието, обаче намрих само перо и не можах да се пробвам
Върнете се в началото Go down
bumblebee
Новак
Новак
bumblebee


Брой мнения : 45
Точки : 81
Репутация : 2
Join date : 14.07.2011
Age : 29

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:56 pm

Sappy написа:
Винаги ми е било интересно да се пробвам да рисувам с въглен, с него рисунките страшно много ми харесват, обаче ме е страх да видя какво ще измайсторя bounce А рисувала ли си с туш? Веднъж преобърнах на майка ми ателието, обаче намрих само перо и не можах да се пробвам

С туш и аз искам, но но съм рпобвала. Иначе с въглена става суупер якото, много импровизации си направих. Ползвала съм въглем за очите на втората рисунка, но съвсем малко, то не си личи особено. Става супер яко черно, лесно се правят светлосенките, но много се замазва.
Върнете се в началото Go down
cemetery.gates
Новак
Новак
cemetery.gates


Брой мнения : 23
Точки : 29
Репутация : 0
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 1:10 pm

Sappy написа:


Цитат :
ъъъ, предполага се, че пиша ... но основно са лигави глупости ..
Дай нещичко да прочетем, ако искаш:Р

започнала съм едно, което може би става, но преди да се излагам по форумите трябва да взема една две оценки Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Талантлив ли си ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Талантлив ли си ?   Талантлив ли си ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Талантлив ли си ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
АllmusicBG :: Other :: Лично Творчество-
Идете на: