АllmusicBG
Здравейте , регистрирайте се във нашия форум , ако вече имате регистрация , влезте в нея и се забавлявайте с нас Smile
АllmusicBG
Здравейте , регистрирайте се във нашия форум , ако вече имате регистрация , влезте в нея и се забавлявайте с нас Smile
АllmusicBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за всякакъв стил музика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
~Добре дошли във форума за всякакъв стил музика - ALLMUSICBG !~
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Вашата музикална история

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sappy
Редовен посетител
Редовен посетител
Sappy


Брой мнения : 75
Точки : 93
Репутация : 2
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Вашата музикална история Empty
ПисанеЗаглавие: Вашата музикална история   Вашата музикална история Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 11:31 am

Е, казвайте.
Кои групи сте слушали първо? Как се е изменял вкусът ви към музиката през времето?
или накратко казано: как се запалихте по любимите си групи?

Аз ще пиша по-късно. bounce

Върнете се в началото Go down
sunman
БЛУСАР
sunman


Брой мнения : 73
Точки : 85
Репутация : 0
Join date : 14.07.2011
Age : 29
Местожителство : Гоце Делчев

Вашата музикална история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашата музикална история   Вашата музикална история Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 3:47 pm

1.Темата ми харесва!! Smile
Ами аз започнах през далечната 2004-та година.Гледах си аз телевизия и набарах песента на Iron Maiden - No more lies Very Happy и ми хареса!! cheers
После си я качих на мп3-то и си я слушах постоянно.След това други тяхни песни и един ден чух TNT на Ac/dc и се започна Very Happy Very Happy,после Metallica и т.н
Във началото само траш слушах Very Happy Very Happy! Края на 2007-ма някъде,когато започвах да се уча на китара Very Happy един приятел ме запозна с блуса(това ми помогна доста),и някъде в края на 2009 започнах да слушам и джаз! Smile
ТОВА Е!!
Върнете се в началото Go down
Sappy
Редовен посетител
Редовен посетител
Sappy


Брой мнения : 75
Точки : 93
Репутация : 2
Join date : 18.07.2011
Age : 27

Вашата музикална история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашата музикална история   Вашата музикална история Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 4:16 pm

Мда и аз почвам

Началото беше прекрасния грамофон на майка ми, който за огромна жалост развалих:Д Тогава бях 2-3 клас и постоянно въртях плочата на Пърпъл и така те се превърнаха в първата ми любов. Предполагам съм била доста интересна с прахосмукачката вместо китара, вихреща се на Smoke on the water:Д
После дойдоха Флойд, които така ме шашнаха...по цял ден само тях слушах. Толкова различни от всичко останало, те ми бяха обсебили ума.
5 клас за мен беше суша. Тогава ми беше много странен период, през който музиката не ми липсваше О.о
6 клас слушах мнооого разбъркано, но се спрях на Рейнбоу ии...общо взето следвах кариерата на Дио. Беше ми взел ума с гласа си.
А последната година ми е най-бурна:д Първо- само Металика. След това- Гънс, но внезапно ми омръзнаха:Д Успоредно с тях Ленън, RHCP, The Doors, Joplin, Manowar...божке! Не мога да изредя всичко:Д
Оо пропуснаха да спомена колко обожавам Цепелин<333
Върнете се в началото Go down
sunman
БЛУСАР
sunman


Брой мнения : 73
Точки : 85
Репутация : 0
Join date : 14.07.2011
Age : 29
Местожителство : Гоце Делчев

Вашата музикална история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашата музикална история   Вашата музикална история Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 4:48 pm

Sappy написа:
Мда и аз почвам

Началото беше прекрасния грамофон на майка ми, който за огромна жалост развалих:Д Тогава бях 2-3 клас и постоянно въртях плочата на Пърпъл и така те се превърнаха в първата ми любов. Предполагам съм била доста интересна с прахосмукачката вместо китара, вихреща се на Smoke on the water:Д
После дойдоха Флойд, които така ме шашнаха...по цял ден само тях слушах. Толкова различни от всичко останало, те ми бяха обсебили ума.
5 клас за мен беше суша. Тогава ми беше много странен период, през който музиката не ми липсваше О.о
6 клас слушах мнооого разбъркано, но се спрях на Рейнбоу ии...общо взето следвах кариерата на Дио. Беше ми взел ума с гласа си.
А последната година ми е най-бурна:д Първо- само Металика. След това- Гънс, но внезапно ми омръзнаха:Д Успоредно с тях Ленън, RHCP, The Doors, Joplin, Manowar...божке! Не мога да изредя всичко:Д
Оо пропуснаха да спомена колко обожавам Цепелин<333

Verry niceee!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вашата музикална история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашата музикална история   Вашата музикална история Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вашата музикална история
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Новини (HOT)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
АllmusicBG :: ALL MUSIC :: МЕТЪЛ/РОК/ПЪНК-
Идете на: