АllmusicBG
Здравейте , регистрирайте се във нашия форум , ако вече имате регистрация , влезте в нея и се забавлявайте с нас Smile
АllmusicBG
Здравейте , регистрирайте се във нашия форум , ако вече имате регистрация , влезте в нея и се забавлявайте с нас Smile
АllmusicBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за всякакъв стил музика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
~Добре дошли във форума за всякакъв стил музика - ALLMUSICBG !~
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Условия за пускане на кандидатура!

Go down 
АвторСъобщение
ColdSoul
Owner
Owner
ColdSoul


Брой мнения : 34
Точки : 93
Репутация : 10
Join date : 25.07.2011
Age : 27
Местожителство : Veliko |Turnovo

Условия за пускане на кандидатура! Empty
ПисанеЗаглавие: Условия за пускане на кандидатура!   Условия за пускане на кандидатура! Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 2:11 pm

Всички които желаят да се кандидатират за админи, нека го направят като пуснат НОВА тема в ТОЗИ раздел.

Ето и условията:


1) Възрастова граница -> вижте втория пост в темата.
2) Име
3) Защо искате да станете админ?
4) От къде сте?
5) Колко често и от кога влизате в сървъра.
6) Имате ли опит в администрирането на Форум/и (ако да, в кои по-известни Форуми)?
7) Скайп за връзка.


=======================================================================

* Неграмотно написани кандидатури ще бъдат отхвърляни!
* Трябва редовно да влизате във форума!
* При отхвърлена кандидатура, няма да даваме обяснение защо кандидата е бил отхвърлен.
* Моля, не ни задавайте въпроси от сорта "Какво стана с кандидатурата ми" "Кога ще ме одобрите" и тем подобни. Когато вземем решение, ще ви уведомим.
* Тъй като доста хора ми задават въпроса "Колко време ще трае тестовия период на админите", ще разясня тук: Тестовият период е един месец, при някои (зависи от нас), е възможно и да е повече. Ако всичко мине наред, ще бъдете повишени с права за бан, ако ли не (не ни е харесало поведението ви, това как се държите с хората и т.н.) правата ви ще бъдат отнети.
* Съобщенията по скайп от рода "Може ли да прегледате кандидатурата ми" не са във ваша полза, а точно обратното, така че внимавайте от тук нататък.
Условия за пускане на кандидатура! New * При отхвърлянето на кандидатурата ви, в поста си включвам след колко време най-рано можете да пуснете нова кандидатура! Всяка кандидатура пусната преди този период от време ще бъде трита или отхвърляна, независимо от гласовете в нея.
Условия за пускане на кандидатура! New * Ако не съм споменал след колко време можете най-рано да пуснете нова кандидатура, значи че минималния период е 30 дни. През това време трябва драстично да сте оправили поведението си в сървърите, да сте направили добро впечатление на админите и отговорниците и да сте пускали доклади във форума!



=======================================================================


Примернa кандидатура:

Заглавие на темата: [Кристиян]Кандидатстване за админ
1) Имам, на 18 години съм.
2) Кристиян
3) София
4) Всеки ден от 1 месец.
5) Да -> man1a, sector, hsbg
6) Въвеждате скайпа тук.

Забележка:

Правата които получавате като "Тестов Администратор"

* Като:
Може да маха темим,да локва,и да има флаг админ.


Последната промяна е направена от ColdSoul на Чет Юли 28, 2011 2:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ColdSoul
Owner
Owner
ColdSoul


Брой мнения : 34
Точки : 93
Репутация : 10
Join date : 25.07.2011
Age : 27
Местожителство : Veliko |Turnovo

Условия за пускане на кандидатура! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Условия за пускане на кандидатура!   Условия за пускане на кандидатура! Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 2:13 pm

Възрастовата граница, за админите кандидатстващи в Форума е 15.
Върнете се в началото Go down
ColdSoul
Owner
Owner
ColdSoul


Брой мнения : 34
Точки : 93
Репутация : 10
Join date : 25.07.2011
Age : 27
Местожителство : Veliko |Turnovo

Условия за пускане на кандидатура! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Условия за пускане на кандидатура!   Условия за пускане на кандидатура! Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 2:14 pm


!!!ВАЖНО!!!
Отнася се за теми на които не съм отговорил.
Ще ги оставям отключени. Това значи, че кандидата нито е приет, нито е отхвърлен, а изчаквам да придобия някаква представа за него (от форума и сървърите).

Всеки който си "ъп-не" темата, автоматично бива отхвърлян, така че внимавайте Wink
На въпроси на ЛС също не отговарям, ако се отнасят за кандидатурите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Условия за пускане на кандидатура! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Условия за пускане на кандидатура!   Условия за пускане на кандидатура! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Условия за пускане на кандидатура!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пускане на текст.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
АllmusicBG :: Other :: Кандидатури-
Идете на: