АllmusicBG
Здравейте , регистрирайте се във нашия форум , ако вече имате регистрация , влезте в нея и се забавлявайте с нас Smile
АllmusicBG
Здравейте , регистрирайте се във нашия форум , ако вече имате регистрация , влезте в нея и се забавлявайте с нас Smile
АllmusicBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за всякакъв стил музика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
~Добре дошли във форума за всякакъв стил музика - ALLMUSICBG !~
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Предложения

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
perkele1914
Новак
Новак
perkele1914


Брой мнения : 47
Точки : 66
Репутация : 3
Join date : 18.07.2011

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 5:40 am

Не знам къде да пусна темата (не виждам раздел предложения или нещо такова), вие ще я преместите, където и е мястото...

1) Разделът за Хаус/Дръм/Дъбстеп...да се преименува в раздел електронна музика, така или иначе има още доста стилове
2) Защо няма раздел пънк?
3) Може да се направи раздел "Други стилове" (Има си стилове, които не могат да се вмъкнат при други)
4) Пропуснати са няколко по-значими стилове, за сметка на други, които са доста сходни на други.
5) Мисля, че е добре в темите за поджанровете да се изброяват (до 10 имена) някои от най-значимите групи за жанра, за да може хората да се информират кое какъв жанр е.

Засега тези неща ми изникнаха, ако се сетя за друго ще пиша.
Не го пиемайте като заяждане, ясно ми е, че форума е нов, но аз както обещах само помагам. Wink
Върнете се в началото Go down
kir3ca
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
kir3ca


Брой мнения : 71
Точки : 1143
Репутация : 1
Join date : 13.07.2011
Age : 27

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 8:04 am

идеите ти ми харесват , все пак е нормално да съм пропуснал някой неща защото не съм запознат със всички стилове в света , ще ги оправя нещата , а PUNK не спада ли към рок/метъл ?
Върнете се в началото Go down
https://allmusic.bulgarianforum.net
VictimofDoom
Редовен посетител
Редовен посетител
VictimofDoom


Брой мнения : 79
Точки : 94
Репутация : 4
Join date : 18.07.2011
Age : 28
Местожителство : Зарата

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 8:14 am

Пънка според мен може да спадне в темата на рок и метъл.. все пак едни от най-известните стилова в рока и метъла произлизат под голямото влиание на пънка.
Върнете се в началото Go down
perkele1914
Новак
Новак
perkele1914


Брой мнения : 47
Точки : 66
Репутация : 3
Join date : 18.07.2011

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:54 am

Е да, но има достатъчно много поджанрове или сходни жанрове и в случай, че не искате да се претрупва раздела, защото така или иначе май май ще е най-активен, иначе може да бъде при рока и метъла, не е фатално.
(може да го добавите към името на раздела, за да привлича допълнително внимание. bom )
Върнете се в началото Go down
perkele1914
Новак
Новак
perkele1914


Брой мнения : 47
Точки : 66
Репутация : 3
Join date : 18.07.2011

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 11:53 am

До администратора.

Приятел, не е нужно да ми триеш посотовете, още по-малко да не даваш отговор.
Не смятам, че съм нарушил правилата.

Отново ще те посъветвам да бъдеш повече потребител, от колкото администратор, поне в началото...
Нито е настъпила анархия, нито нищо...спазва се добрия тон.
Не се взимай толкова насериозно, ясно ми е, че ти е мерак да "въвеждаш ред", но приемай градивната критика и се опитай да бъдеш в приятелски отношения с потребителите.
Твърде рано е още да си позволяваш да триеш без обяснения, без да отговаряш и т.н

Все пак поправи ме ако греша, но форума е създаден за хората, а не ти да си играеш на котка и мишка, освен ако не искаш да изгониш хората... Smile
Върнете се в началото Go down
kir3ca
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
kir3ca


Брой мнения : 71
Точки : 1143
Репутация : 1
Join date : 13.07.2011
Age : 27

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 11:56 am

Виж сега.. трия ти постовете , защото не са в правилната тема , във тема запознайте ни с вас ми пишеш аз как да се държа има си такава тема и гледам , си я намерила , за което те поздравявам cheers не ти отговарям поради същата причина ... и се извинявам ама оня мухъл дето задръства форума ме ядоса и затова ви изтрих постовете за татуировките там... allmusic
Върнете се в началото Go down
https://allmusic.bulgarianforum.net
perkele1914
Новак
Новак
perkele1914


Брой мнения : 47
Точки : 66
Репутация : 3
Join date : 18.07.2011

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:00 pm

Няма нищо, както казвах няколко пъти...не целя да се правя на ментор и да давам акъл, просто предложения и съвети (от личен опит), пък никой не карам на сила да ги спазва. cyclops (най-яката емоутиконка! ;д)

ПС- момче съм king
Върнете се в началото Go down
bumblebee
Новак
Новак
bumblebee


Брой мнения : 45
Точки : 81
Репутация : 2
Join date : 14.07.2011
Age : 29

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 1:27 pm

Имало е разговор за татуировки и съм го изпуснала о.О

Така де, за да е по темата искам да попитам дали форумът има функция за плейър, защото съм виждала такъв в доста форуми, където е бил напълно безполезен, но тук няма да е толкова излишно. И искам да попитам само при мен ли е "Музика за твойте уши", че май така се оказа :Д
Върнете се в началото Go down
kir3ca
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
kir3ca


Брой мнения : 71
Точки : 1143
Репутация : 1
Join date : 13.07.2011
Age : 27

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 2:19 pm

За сега няма плеър ,но съм обмислял тази идея. Може би ще сложа...
Върнете се в началото Go down
https://allmusic.bulgarianforum.net
Ventspils
Новак
Новак
Ventspils


Брой мнения : 1
Точки : 1
Репутация : 0
Join date : 25.07.2011
Age : 28
Местожителство : Плевен , България

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 6:58 am

Моите предложение са няколко:
1-во - Да се направят потребителски групи и рангове , за да могат да се отличават отделните потребители (Администратори,Модератори , Випове и т.н.),защото в момента ,собственика на сайта само ранга му го отличава от останилите.
2-ро - Няма тема/раздел за световен хип-хоп (в раздел Хип-Хоп има само български).
3-то - Не е правилно това, че в всеки раздел са само теми без подраздели , по хубаво да има подраздели и всяка песен да е в отделна тема.

П.С:Имам още предложения , но помислете над тези.Ако искате да се свържете с мен ,може да ме намерите в скайп (написан ми е в профила).Мога да ви бъде доста полезен , защото имам опит в работата с PHPBB2.
Върнете се в началото Go down
http://street-torrent.tk
bumblebee
Новак
Новак
bumblebee


Брой мнения : 45
Точки : 81
Репутация : 2
Join date : 14.07.2011
Age : 29

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 10:52 am

@Ventspils По точка 2: Ами направи си. Някой се е сетил да направи за бг хип хоп, ти направи за световен, ако имаш желание.
А колкото до 3тото, нещо не схванах. Предлагаш да има раздел в раздел? поред мен няма смисъл, не е като да има стотици теми и да е неподредено. То сега като са общи темите още няма мнения, още няма теми за групи, та чак за песни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
АllmusicBG :: Other :: ЗА НАС-
Идете на: